My

Náš příběh se zrodil z touhy po útulném domově. Z radosti z vytváření krásných věcí, které na vás dýchnou něhou, teplem a objetím. Z radosti z radosti druhých.

Představte si sami sebe po celodenním maratonu povinností: vstát, rychle připravit vše pro rodinu, vypravit děti, dovézt je do školy, pak práce, práce, práce, myšlenky na to, co jenom uvařím, sakra, tady už jsem měl(a) být, zas jsem nestihl(a) včas vyzvednout děti, co jen udělám k večeři? Také už jste to někde slyšeli?

Možná ano, protože to je každodenní realita mnoha dospělých. A pak si konečně sednete na své oblíbené místo. Vedle vás leží načechranost a měkkost sama. Pléd, do kterého se zabalíte, kterým obejmete sami sebe, a uvolníte tak napětí z celého dne. Jeho dotyk je něžný a měkký a když se schoulíte v jeho záhybech, veškeré starosti tak můžete nechat dalšímu dni a odpočinout si.

Ano ano, stále se píše o našich nádherných plédech, přehozech a polštářcích. Skvělém doplňku pro Váš interiér, pro Váš domov.

Nadčasový design, jemné neutrální barvy a měkkost přírodního materiálu – bavlny se nikdy neokouká a neomrzí. Z obyčejné deky udělá jemné a hřejivé obejmutí, z Vašich bytů a domů dokáže vykouzlit domov.

Radost z objetí, huňatost, touha po domově, teplo, útulnost, načechranost, měkké potěšení…

Jednoduše láska na první dotyk.

Pojďte dál, nahlédněte a nechte na sebe dýchnout atmosféru domova.

Petra & Iva